array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#8382 (10) { ["term_id"]=> int(106) ["name"]=> string(41) "Header Choose Town - Украинский" ["slug"]=> string(29) "header-choose-town-ukraynskyj" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(106) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town-ukraynskyj

ПРО МЕТОДИКУ

Розроблено оптимальну методику грязелікування з урахуванням числа, тривалості та температури процедур. Поєднання пелоїдотерапії з методикою OrtoSano дозволяє підвищити ефективність лікування, покращити якість життя, скоротити або виключити прийом дорогих препаратів або медикаментів.

Нова медична технологія сприяє зменшенню суглобового синдрому та вираженості запального процесу, нормалізації серцево-судинної системи, сприятливій динаміці метаболітів сполучної тканини, покращенню якості життя.

Використання мінеральних грязей Азовського моря та у віддалені терміни виявляє свій аналгезуючий, протизапальний та покращуючий функцію суглобів ефекти.

Що ми лікуємо

Захворювання опорно-рухового апарату

(артроз, міжхребцевий остеохондроз, спондильоз, спондилоартроз, ревматоїдний артрит, поліартрит, хвороба Бехтерева, реактивні артрити, наслідки переломів суглобів та кісток, больові синдроми хребта, захворювання навколосуглобових тканин тощо)

Хвороби урогенітальної сфери

(простатит, хронічний орхіт, безпліддя, імпотенція, везикуліт, гормональна недостатність та ін.)

Гінекологічні захворювання

(гормональна безплідність та безплідність на ґрунті запальних захворювань матки, маткових труб, придатків, недорозвинення статевих органів, периметрити, метроендометрити, клімакс, фригідність та ін.)

Захворювання печінки, нирок

(холецистит, холангіт, антио холангіт, функціональні порушення жовчних шляхів та жовчного міхура та ін.)

Шкірні недуги

(післяопераційні рубці, виразки та інші патології шкіри; псоріаз, дерматит)

Косметологічні недоліки

(вугрові висипання, жирна шкіра)

Захворювання нервової системи

(психопатія, безсоння, синдром хронічної втоми, мігрені тощо)

Старіня шкіри

(відбувається омолоджуючий ефект, сповільнюється ритм старіння, покращується структура клітин організму, відбувається очищення шкіри)

Загальне оздоровлення організму

(В результаті застосування грязей відбувається оздоровлення всього організму, підвищуються захисні функції)

Особливості лікування

Перший сеанс

Во время первой процедуры теплую грязь наносят сначала на стопы ног, сверху укрывают тоненькой целлофановой пленкой и тепло укутывают. Держат такую аппликацию десять минут, после чего смывают грязь теплой водой. 

Первый сеанс называется «знакомством с грязью». Ведь организм должен привыкнуть к грязи, поскольку грязь активна и глубоко проникает, изменяя ионный состав крови, влияет на работу всех внутренних органов. Собственно, чтобы не было обостренной реакции, следует провести несколько ознакомительных процедур. 

Під час першої процедури теплі грязі наносять спочатку на стопи ніг, зверху вкривають тоненькою целофановою плівкою і тепло загортають. Тримають таку аплікацію десять хвилин, після чого змивають грязі теплою водою.

Перший сеанс називається «знайомством із грязями». Адже організм повинен звикнути до грязей, оскільки вони активно і глибоко проникають, змінюючи іонний склад крові, впливають на роботу всіх внутрішніх органів. Власне, щоб не було загостреної реакції слід провести кілька ознайомлювальних процедур.

Після ознайомлювальних процедур так само (за рекомендацією лікаря) грязі наноситься вже на певні ділянки (в області хребта, суглобів, живота тощо) відповідно до методичних рекомендацій для конкретного захворювання.

У деяких випадках для першої процедури грязі не потрібно нагрівати. А саме: якщо хворобу запущено, спостерігаються больові синдроми, підвищений тиск. У такому разі слід отримати консультацію лікаря, оскільки не рекомендовано застосовувати грязі під час загострення хвороби.

Рекомендоване лікування: 10-12 процедур, 38-42 ° С, 10-15 хвилин.

Засіб від втоми

Легка прохолодна грязьова аплікація є особливо актуальною для людей, професійна діяльність яких пов’язана з необхідністю тривалого стояння (продавці, працівники охорони) або тривалого руху (кур’єри, листоноші). Така аплікація рекомендується і для людей похилого віку, як заспокійливий засіб від хронічних захворювань кісток і суглобів.

Протипоказання

Лікувальні грязі є натуральним засобом і при правильному використанні не завдають шкоди організму. Але є низка випадків, коли слід утриматися від їх застосування. Це насамперед – хронічні та гострі захворювання у фазі загострення, загальні медичні протипоказання до призначення грязей, індивідуальна непереносимість. У кожному окремому випадку слід консультуватися з лікарем.

Потурбуйтесь про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію та пробний сеанс грязелікування

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається, і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом.

Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює лише з офіційно зареєстрованим обладнанням та методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також з офіційними патентами та сертифікатами якості.

Кваліфікований персонал

У клініках OrtoSano працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не лише від лікарів вищої категорії, а й від кандидатів та докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту та великий досвід у реабілітації пацієнтів!

Без операцій та медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» та «Eurospine», а також наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання та застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордози діагностуються у дітей різного віку. Основні причини викривлень хребта та порушення постави — малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою та лікуванням захворювань спини у дітей, а також виправленням та формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми працюємо з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, та дтп. Є можливість виїзду додому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

оздоровление

Спортсменам та тренерам

Вагітним жінкам

Тим, хто переніс операції

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідок захворювань, а не причини
 • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування в нас
 • Доступна ціна
 • Немає необхідності в госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидивам
 • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Оставить отзыв

© Всі права захищені 2021
З питань розміщення інформації та реклами на сайті звертатись до власника сайту.
Власник сайту Абанік –Тягунова Ірина Володимирівна. +380986652307, м. Бердянськ Україна, e-mail: Logistik2013@i.ua