array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#8377 (10) { ["term_id"]=> int(106) ["name"]=> string(41) "Header Choose Town - Украинский" ["slug"]=> string(29) "header-choose-town-ukraynskyj" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(106) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
    %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town-ukraynskyj

Спеціалізація «OrtoSano» – лікування та профілактика захворювань кістково-м’язової системи, а також реабілітація після інсульту, ДТП, ендопротезування, спортивних побутових травм та травм, отриманих внаслідок бойових дій.

Артрити та артрози, специфічні болі, викликані дегенеративно-дистрофічними змінами, міжхребетні грижі та протрузії, п’яткова шпора, остеоартрози, вертеброгенні больові синдроми, – ось далеко не повний список захворювань, яких ви зможете позбутися, звернувшись до клініки.

Навіть якщо вас просто турбує стан суглобів: без причини болить спина, ниє лікоть, тягне стегно, гомілкостоп або коліно, консультація наших фахівців допоможе не тільки виявити причину, а й підібрати ефективну програму лікування та профілактики, щоб біль не повернувся.

Чому варто звернутись в «OrtoSano»?

У філіях «OrtоSano» використовується лише запатентоване та сертифіковане обладнання. У тому числі, унікальна швейцарська апаратура, акредитована у ЄС.

Є можливість отримати консультацію лікарів вищої категорії, кандидатів та докторів медичних наук.

Фахівці OrtoSano мають багаторічний досвід, стажуються за кордоном, регулярно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських медичних конференціях.

Немає обмеження за віком. Наймолодшому нашому пацієнтові — п’ять років, найстаршому — 95 років.

Наша команда має досвід роботи з пацієнтами, які перенесли інсульт, а також із пацієнтами з особливими потребами.

В клініці доступні програми реабілітації після травм, операцій з встановленням металоконструкцій, протезування. Авторські реабілітаційні програми спрямовані на покращення результативності спортсменів та швидкого відновлення організму після травмування або хірургічного втручання.

Під час первинної консультації завжди здійснюється індивідуальний підбір комплексу лікування чи реабілітації відповідно до потреб саме вашого організму.

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік OrtoSano роблять все, щоб йти в ногу з часом. Якщо вас турбують болі в спині, суглоби, якщо ви хотіли б виправити поставу та забути про проблеми з опорно-руховим апаратом – ми завжди готові допомогти!

Запишіться на консультацію та почніть свій шлях до життя без болю!

Принципи роботи

Науковий підхід

Наша команда використовує науково обґрунтовані методики під час проведення реабілітації. Наші лікарі беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях у галузі нейрології та нейрореабілітації. Крім того, ми регулярно організовуємо семінари для підвищення кваліфікації профільних спеціалістів.

Унікальні методики

Відмінна риса нашого медичного центру в тому, що ми використовуємо унікальні методики реабілітації – транслінгвальна нейростимуляція та кінезіокорекція. Унікальність цієї технології дозволяє активізувати внутрішні ресурси головного мозку та досягти вражаючих результатів без хірургічного втручання та медикаментів. Крім того, у клініці застосовується авторський метод лікування – SanoRoller.

Ефективність лікування

Понад 4000 пацієнтів успішно пройшли лікування у медичному центрі OrtoSano лише у Запоріжжі. Це найвищий показник ефективності. Методи, які ми використовуємо, дають довгострокові результати. Наприклад, пацієнти з тяжкими ураженнями ЦНС після курсу реабілітації тривалістю 2-8 тижнів отримують реальну можливість відновити втрачені функції.

Індивідуальний підхід

До кожного пацієнта важливий індивідуальний підхід для досягнення результату. Ми враховуємо стать, вік, клінічну картину та інші фактори при складанні плану лікування. Крім того, наші фахівці з повагою ставляться до людей із особливими потребами. Діяльність наших лікарів спрямована на формування довірчих відносин між пацієнтом та фахівцями для досягнення позитивного результату.

Клініка сьогодні

5

років успішної роботи

15

кваліфікованих лікарів

9000

пацієнтам надана допомога

4

унікальні запатентовані методики

Методики лікування

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

оздоровление

Спортсменам та тренерам

Вагітним жінкам

Тим, хто переніс операції

Наші партнери

© Всі права захищені 2021
З питань розміщення інформації та реклами на сайті звертатись до власника сайту.
Власник сайту Абанік –Тягунова Ірина Володимирівна. +380986652307, м. Бердянськ Україна, e-mail: Logistik2013@i.ua