array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#8497 (10) { ["term_id"]=> int(106) ["name"]=> string(41) "Header Choose Town - Украинский" ["slug"]=> string(29) "header-choose-town-ukraynskyj" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(106) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town-ukraynskyj

ПРО МЕТОДИКУ

Фізіотерапевтичні методи лікування чудово доповнюють природні, властиві нашому організму рухи, що дозволяють підтримувати у постійному тонусі м’язовий корсет, судини, нерви. Комплексні заняття з методики OrtoSano, вправи на тренажерах ВКТ та ТРХ, у поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами допоможуть подолати наслідки перенесених операцій, травм, захворювань, відновити захисні сили організму, зміцнити імунітет, уникнути інвалідизації, відновити працездатність.

Що ми лікуємо

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання нервової системи

Реабілітація після травм та перенесених операцій

Фізіопроцедури

Електрофорез

Метод введення лікарських речовин в організм людини за допомогою постійного електричного струму малої сили та низької напруги. Цей метод лікування має протизапальну, знеболювальну, розсмоктуючу, трофічну дію, покращує кровопостачання тканин, проведення нервового імпульсу по волокну. Значно покращує стан пацієнтів при лікуванні артритів, артрозів, остеохондрозу.

Електростимуляція

Широко використовується у лікуванні захворювань нервової та м’язової системи. Застосування багатоканального апарату «АЕСТ – 01.8» дозволяє лікувати пацієнтів, які страждають на неврити, нейропатію, захворювання хребта, пацієнтів після ендопротезування суглобів.

Інфрачервона лампа

Спрямований на певну ділянку тіла світловий потік ІЧ-лампи змушує його прогріватися. Проходячи через тонкий шар шкіри, потік тепла стає інтенсивнішим. Під його впливом судини розширюється, кровообіг стає активнішим, покращується обмін речовин. Це дає дуже гарний лікувальний ефект.

Магнітотерапія

Широко поширений фізіотерапевтичний метод, заснований на застосуванні низькочастотних магнітних полів змінного чи постійного на організм людини. Цей метод лікування використовують мільйони пацієнтів у всьому світі для відновлення та зміцнення організму, активації імунітету, зняття больових відчуттів, стабілізації кровообігу, зменшення набряків суглобів, нижніх кінцівок. Магнітотерапія широко застосовується при лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, атеросклерозі, неврозі, ревматоїдному артриті, остеоартрозі, остеохондрозі, травмах, переломах, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, післяопераційних болях. Ще більшої ефективності метод магнітотерапії набуває у поєднанні з лазеротерапією, яка використовується практично у всіх напрямках сучасної медицини.

Лазеротерапія

Сучасний, прогресивний і повністю безболісний терапевтичний метод, який не викликає побічних ефектів. Концентрований лазерний промінь має на організм людини біостимулюючий ефект, внаслідок чого покращується кровопостачання, проходять болючі відчуття, нормалізуються обмінні процеси, зменшується запалення, значно скорочується період реабілітації. Лазеротерапія показана пацієнтам із захворюваннями орто-травматологічного профілю. В людини вона запускає механізми регенерації, мобілізує внутрішні ресурси, не порушує структуру тканин. Можливості лазера в ортопедії безмежні.

Показання для застосування лазера є:

 • хронічні захворювання та травми суглобів (артрити, артрози), зв’язок, м’язів, хрящів, кісткової структури;
 • дегенеративні хвороби хребта (остеохондроз, протрузії, грижі);

посттравматичні ускладнення.

Магніто-лазерна терапія

Комбіноване застосування магнітно-лазерної терапії в поєднанні з ультразвуком в апараті «МІТ – 11» дозволяє досягати відмінних результатів у лікуванні хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату, травмами, плечолопатковим періартритом.

Біорезонансна стимуляція

Біорезонансна стимуляція – це високоефективне безмедикаментозне лікування та профілактика широкого спектру захворювань: органів дихання та опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем. Застосовується у стоматології, при реабілітації жителів районів екологічного забруднення, для омолодження систем організму, відновлення працездатності та зняття стресових навантажень. Лікування здійснюється за допомогою фізіотерапевтичного приладу – біорезонансного стимулятора.

Ультразвукова терапія

Заснована на впливі на тканини високочастотних коливань, під дією яких відбувається поліпшення кровообігу, усувається спазм м’язів, спостерігається протизапальна та знеболювальна дія. Ультразвукова терапія прискорює процеси регенерації нервових волокон, ефективна для розсмоктування інфільтратів, ущільнень, післяопераційних спайок, рубців, контрактур суглобів.

Потурбуйтесь про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію та пробну фізіопроцедуру

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається, і фахівці клінік «OrtoSano» роблять все, щоб йти в ногу з часом.

Стерильність процедури
Під час процедури використовуються одноразові матеріали або матеріали, які проходять обов’язкову процедуру знезараження. Ви можете бути впевнені в чистоті та стерильності
Кваліфікований персонал

У клініці працюють медики та фізіотерапевти з багаторічним досвідом роботи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію на спеціалізованих курсах

Оздоровлення без стресу

Фізіотерапія – це поєднання ефективних медичних процедур з приємними відчуттями від лікування, розслабленням та зняттям стресу

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордози діагностуються у дітей різного віку. Основні причини викривлень хребта та порушення постави — малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою та лікуванням захворювань спини у дітей, а також виправленням та формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках OrtoSano починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити цей процес максимально ефективним. Протягом лікування лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів сз обмеженими можливостями

Ми працюємо з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, та дтп. Є можливість виїзду додому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

оздоровление

Спортсменам та тренерам

Вагітним жінкам

Тим, хто переніс операції

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідок захворювань, а не причини
 • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
 • Доступна ціна
 • Немає потреби у госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидивам
 • Ми знаходимо причину захворювання та працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Оставить отзыв

© Всі права захищені 2021
З питань розміщення інформації та реклами на сайті звертатись до власника сайту.
Власник сайту Абанік –Тягунова Ірина Володимирівна. +380986652307, м. Бердянськ Україна, e-mail: Logistik2013@i.ua