array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#8381 (10) { ["term_id"]=> int(106) ["name"]=> string(41) "Header Choose Town - Украинский" ["slug"]=> string(29) "header-choose-town-ukraynskyj" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(106) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town-ukraynskyj

Про Методику

Відновлювальна кінезітерапія (kinesis – рух + therapia – лікування) – це локальні та дозовані фізичні навантаження, які допомагають відновити тіло до нормального стану. Спеціально для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, розроблено багатофункціональний тренажер відновлювальної кінезітерапії (ВКТ). Комплекс вправ підбирається індивідуально. Кінезітерапія є частиною методики OrtoSano і разом з масажем, грязьовими аплікаціями та фізіотерапією, дає чудовий результат у реабілітації та лікуванні пацієнтів клініки.

Що ми лікуємо

Больовий синдром

Індивідуальний комплекс вправ ВКТ включає спеціальні реабілітаційні вправи, призначені для покращення рухливості суглобів, еластичності м'язів, зв'язок та сухожилля. В результаті знімається больовий синдром, активізуються глибокі м'язи, відновлюється харчування уражених тканин, повертається рухливість суглобів та хребта, значно зростають рухові можливості, працездатність, покращується якість життя.

Відновлення сили м'язів

Після проходження індивідуального комплексу вправ ВКТ пацієнти міцніші, сильніші, здоровіші. Вони отримують можливість працювати з такими навантаженнями, які до цього були для них недосяжними. Замість того, щоб лікуватися тривало та безрезультатно, такі пацієнти повертаються до повноцінного та насиченого способу життя здорової людини.

Постінсультні стани

Відновлення та реабілітація після інсульту. Однією з першочергових завдань відновлювального періоду після інсульту є відновлення рухової функції кінцівок. Саме на них більшою мірою замикається неврологічний дефіцит при цьому захворюванні. Особливо важливо починати реабілітацію якнайшвидше, тому що з плином часу відновити рухливість буде все складніше

Особливості лікування

Факти про м’язи

Цікавий факт – одними з м’язів, що швидко відновлюються в нашому організмі, є трицепси, а найбільше часу необхідно м’язам спини, незважаючи на те, що вони не є особливо великими.

Спалити м’язову масу вдвічі складніше, ніж набрати. Проте втратити набрані м’язи зовсім непросто. М’язовий обсяг йде з людського організму останнім, після жиру, так що навіть відносно великі перерви в тренуваннях практично не зашкодять вам.

Неприємний факт: після 40 років організм починає постійно спалювати м’язову масу. Дослідження показують, що за відсутності фізичних вправ, люди віком від сорока років втрачають 2-3% м’язової маси на рік. А після 60 років ця тенденція посилюється, і втрата може досягти 5%. Саме тому у людей у ​​цьому віці часто виникають проблеми зі здоров’ям, адже м’язової тканини стає дедалі менше, вона вже не підтримує тіло так ефективно, а отже, непотрібне тертя з кожним роком посилюється.

Наша команда рекомендує відновлювальну кінезітерапію (ВКТ) людям старшого віку та молоді.

Відновлення м’язової недостатності

Причина багатьох хвороб – м’язова недостатність. У нашому організмі є близько 700 м’язів (60% тіла). У м’язову тканину укладені судини, нерви, лімфатичні шляхи. Це транспортна система організму, через яку до органів, кісток і суглобів доставляються необхідні поживні речовини. Отже, стан органів безпосередньо залежить від працездатності м’язів. Непрацюючий м’яз – прямий шлях до гіпоксії (зниженого вмісту кисню в органах або тканинах), дистрофії (порушення харчування), ішемії (зменшення кровопостачання). А якщо м’язи отримують регулярне та правильне навантаження, у людини нормальний кровообіг, лімфообіг та обмін речовин. На жаль, сьогодні від м’язової недостатності страждають 90% людей. Нетренована людина до 30 років втрачає 12% м’язової тканини, до 40 років – 20%, а до 60 років – до 50%. І, як наслідок, із роками у нього виникають ішемічна хвороба серця, остеохондроз, артрози тощо.

АЛЕ…

М’язи – це єдина тканина в організмі, яка відновлюється у повному обсязі у будь-якому віці. Як тільки м’язи включаються в роботу, тобто отримують правильну програму розслаблення та активізації, більшість проблем зі здоров’ям зникає.

Розпочати тренування відновлювальної кінезітерапії ніколи не рано і ніколи не пізно. Фізіологи вважають, що максимуму витривалості людина сягає 65 років.

Вправи для відновлення після інсульту

Починати відновлення рухів потрібно практично з першої доби після виникнення інсульту. Усі вправи повинні починатися з більш простих з поступовим розширенням їхнього обсягу залежно від функціональних здібностей пацієнта.

Загальні особливості вправ характеризуються такими моментами:

 1. Зниження м’язового тонусу та напруги. Будь-який інсульт викликає параліч, що характеризується гіпертонусом м’язів та підвищеною збудливістю;
 2. Поліпшення мікроциркуляції. Інсульт порушує іннервацію всіх тканин. Як наслідок – порушення їхнього кровопостачання;
 3. Профілактика контрактури. З огляду на тривалого неврологічного дефіциту і спастичного паралічу додатково виникає застигання м’язів, що у стані постійної напруги;
 4. Захист шкіри кінцівок від пролежнів. Особливо це актуально щодо ніг. У місцях найбільшого тиску та зіткнення (найчастіше це п’яткові області) виникають пролежні;
 5. Відновлення тонких рухів. Належать до найважливіших функцій кінцівок, які, власне, і характеризують повне відновлення роботи нервової системи. Найбільш це актуально щодо кистей та верхніх кінцівок загалом.

Перед початком будь-яких вправ після перенесеного інсульту Вас проконсультує лікар та вузький фахівець нашої клініки – реабілітолог, дипломований фізичний терапевт та ерготерапевт. Він допоможе не тільки підібрати правильний комплекс вправ, але й розповісти про всі тонкощі та етапи їх виконання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію та пробний сеанс відновлювальної кінезітерапії

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається, і фахівці клінік «OrtoSano» роблять все, щоб йти в ногу з часом.

Сертифиціковані методики

Клініка «OrtoSano» працює лише з офіційно зареєстрованим обладнанням та методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також з офіційними патентами та сертифікатами якості.

Кваліфікований персонал

У клініках OrtoSano працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не лише від лікарів вищої категорії, а й від кандидатів та докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту та великий досвід у реабілітації пацієнтів!

Без операцій та медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» та «Eurospine», а також наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання та застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордози діагностуються у дітей різного віку. Основні причини викривлень хребта та порушення постави — малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою та лікуванням захворювань спини у дітей, а також виправленням та формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках OrtoSano починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити цей процес максимально ефективним. Протягом лікування лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми працюємо з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, та дтп. Є можливість виїзду додому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

оздоровление

Спортсменам та тренерам

Вагітним жінкам

Тим, хто переніс операції

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідок захворювань, а не причини
 • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування в нас
 • Доступна ціна
 • Немає потреби у госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидивам
 • Ми знаходимо причину захворювання та працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Оставить отзыв

© Всі права захищені 2021
З питань розміщення інформації та реклами на сайті звертатись до власника сайту.
Власник сайту Абанік –Тягунова Ірина Володимирівна. +380986652307, м. Бердянськ Україна, e-mail: Logistik2013@i.ua